Vakanties 2017/2018

Herfstvakantie: 23 okt. t/m 27 okt.
Kerstvakantie: 25 dec. t/m 5 jan.
Voorjaarsvakantie: 26 feb. t/m 2 mrt 
Goede Vrijdag en Pasen: 30 mrt. t/m 2 april
Koningsdag: in meivakantie
Meivakantie: 27 april t/m 4 mei
Hemelvaart: 10 en 11 mei
Pinksteren: 21 en 22 mei
Zomervakantie: 23 juli t/m 31 aug. 

PeutersBijeen Voor peuters vanaf 3 jaar

Inschrijfformulier 


Wilt u uw kind aanmelden bij één van de Bijeen scholen download dan hier het aanmeldingsformulier

aanmeldingsformulier zij-instroom

Contact Stichting Bijeen

Bezoekadres

Crerarstraat 6b
7901 AE Hoogeveen

Postadres
Postbus 2113
7900 BC  Hoogeveen

Tel.nr.                0528- 23 45 99

Emailadres:        info@bijeen-hoogeveen.nl


Algemeen directeur Bijeen Hoogeveen

Dhr. Zweers Wijnholds

 

Stafbureau

Van links naar rechts achter: Zweers Wijnholds, Marga Schonewille, Renate Wiggers, Josh de Ruiter,
                                            Marloes Fidom
Van links naar rechts voor: Rianne Pomper, Mirjan Mulder, Mariëlle Tiel Groenestege

Managementassistente

Renate Wiggers            r.wiggers@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                    ma t/m vrijdag alle ochtenden

 

Personeelsadviseur

Marga Schonewille         m.a.schonewille@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                    maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

Personeelsadministratie

Marloes Fidom              m.fidom@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                    dinsdag, woensdagochtend en vrijdagochtend

 

Mirjan Mulder               m.mulder@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                    maandagochtend, dinsdag en woensdagochtend

 

Financiële administratie

Rianne Pomper/               r.pomper@bijeen-hoogeveen.nl     
Bas Hoving                       b.hoving@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                       maandag hele dag en woensdagochtend

 

Facilitaire zaken

Josh de Ruiter                  j.deruiter@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                        donderdag en vrijdag

 

Orthopedagoog

Mariëlle Tiel Groenestege   m.tielgroenestege@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                        maandag, vrijdagochtend

 


 

Contactformulier

Hebt u vragen over Bijeen of wilt u stukken opvragen, neem dan contact met ons op.

Vul het formulier in. De velden aangegeven met een * zijn verplicht.

Uw contactgegevens


Naam:*
Emailadres:*
Telefoon:*
Bericht*

Neem de 6 karakters
uit de afbeelding over*