Vacatures

Op dit moment staan er geen vacatures open binnen Stichting Bijeen.

 


 

Vakanties 2018/2019

Herfstvakantie: 22 okt. t/m 26 okt. 2018
Kerstvakantie: 24 dec. t/m 4 jan.2019
Voorjaarsvakantie: 18 feb. t/m 22 feb. 2019 
Meivakantie: 19 april t/m 4 mei 2019
Goede Vrijdag/Pasen in meivakantie
Hemelvaart: 30 en 31 mei 2019
Pinksteren: 10 juni 2019
Zomervakantie: 15 juli t/m 23 aug.2019

PeutersBijeen Voor peuters vanaf 3 jaar

Inschrijfformulier 


Wilt u uw kind aanmelden bij één van de Bijeen scholen download dan hier het aanmeldingsformulier

aanmeldingsformulier zij-instroom

Contact Stichting Bijeen

Bezoekadres

Crerarstraat 6b
7901 AE Hoogeveen

Postadres
Postbus 2113
7900 BC  Hoogeveen

Tel.nr.                0528- 23 45 99

Emailadres:        info@bijeen-hoogeveen.nl


Directeur Bestuurder:

Dhr. Zweers Wijnholds

 

Stafbureau


 

Van links naar rechts achter: Mariëlle Tiel Groenestege, Jarno Zwiers, Bas Hoving, Renate Wiggers, Mirjan Mulder, Marga Schonewille, Zweers Wijnholds, Josh de Ruiter en Marloes Fidom
                                        

Managementassistente

Renate Wiggers            r.wiggers@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                    ma t/m vrijdag alle ochtenden

 

Personeelsadviseur

Marga Schonewille         m.a.schonewille@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                    maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

Personeelsadministratie

Marloes Fidom              m.fidom@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                    dinsdag, woensdagochtend en vrijdagochtend

 

Mirjan Mulder               m.mulder@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                    maandagochtend, dinsdag en woensdagochtend

 

Financiële administratie    

Bas Hoving                      b.hoving@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                       dinsdag en donderdag

 

Facilitaire zaken

Josh de Ruiter                  j.deruiter@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                        donderdag en vrijdag

 

Orthopedagoog

Mariëlle Tiel Groenestege   m.tielgroenestege@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                        maandag en donderdag

 

Onderwijsondersteunend ICT'er

Jarno Zwiers                     j.zwiers@bijeen-hoogeveen.nl

Aanwezig:                        maandag en dinsdag

 

Functionaris Gegevensbescherming:

                                       fg@bijeen-hoogeveen.nl

 


 

Contactformulier

Hebt u vragen over Bijeen of wilt u stukken opvragen, neem dan contact met ons op.

Vul het formulier in. De velden aangegeven met een * zijn verplicht.

Uw contactgegevens


Naam:*
Emailadres:*
Telefoon:*
Bericht*

Neem de 6 karakters
uit de afbeelding over*